Poradnik

TERMIN SPOTKANIA
Proponujemy wcześniejsze umówienie się na spotkanie, aby wybrać dogodny dla Ciebie termin. Możesz to zrobić osobiście w salonie lub wygodniej, telefonicznie. Jeżeli chcesz aby Twoja wizyta odbyła się w sobotę, umów się z nami minimum dwa tygodnie wcześniej. Soboty to dni kiedy odwiedza nas najwięcej klientek. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Szanujemy Twój czas i czas innych klientek. Spóźnienie może oznaczać krótszy czas mierzenia… . Jesteśmy w salonie dla Ciebie, jeżeli nie możesz przybyć na spotkanie prosimy o wcześniejsze powiadomienie, znajdziemy dla Ciebie inny dogodny termin spotkania :)


ZAPLANUJ BUDŻET
Rozpiętość cenowa w naszym Salonie to koszt od 2500zł do 4500zł. Ważne jest aby poświęcić czas mierzenia na suknie w dostępnym dla Ciebie budżecie. Nasz asortyment jest na tyle duży, że postaramy się znaleźć dla Ciebie Suknię Twoich Marzeń. Pamiętaj, wybierasz NAJWAŻNIEJSZĄ SUKNIĘ ŻYCIA.


CZAS MIERZENIA
Na mierzenie sukien zarezerwuj sobie ok. jednej godziny. Tyle najczęściej trwa wybór sukni. Jeżeli w tym czasie nie znajdziesz tej wymarzonej, w miarę możliwości oczywiście możemy wydłużyć czas mierzenia (jeżeli nie ma umówionej innej klientki) lub umówić inny dogodny termin ponownego spotkania.


MIERZENIE
Zaproś na pierwszą wizytę jedną lub dwie bliskie osoby - rodziców, przyjaciółkę. Zawsze na początku pytamy się jaka jest Twoja wymarzona suknia. Polecamy wcześniejsze zrobienie zdjęć z internetu modeli, które Ci się podobają. Pamiętaj, zawsze mów co Ci się podoba w sukni a co jest absolutnie nie do przyjęcia. Tylko dzięki szczerej wymianie informacji, konsultantka fachowo doradzi, która suknia będzie idealna dla Ciebie. Pamiętaj, to jest TWÓJ WIELKI DZIEŃ - najważniejsze jest Twoje zdanie i Twój gust. Chcemy spełnić TWOJE marzenie o sukni.


PODPISANIE UMOWY
Jeżeli podejmiesz decyzję o wyborze Twojej Sukni Marzeń wówczas podpisujesz umowę na zakup lub wypożyczenie. W tym momencie pobieramy zadatek (przy zakupie około 40-50% wartości a przy wypożyczeniu około 30-40% wartości ceny wypożyczenia). Gdy zdecydujesz się na wypożyczenie drugą część dopłacasz w dniu odbioru sukni, w przypadku zakupu w momencie pierwszej przymiarki. W cenę uwzględnione jest dopasowanie sukni.

O nas O nas
Collection
Collection
Collection
Collection